• Najwyższa jakość
  • Produkowane w Polsce
  • Darmowa dostawa od 300 zł
O nas

 

PROUDEST ® POLSKA MARKA I NIEZALEŻNY PRODUCENT ODZIEŻY PREMIUM.

 

PREMIUM_POLSKA_PRODUKCJA

 

Proudest ® to nie tylko marka odzieżowa klasy premium, Proudest to przede wszystkim Ludzie, to pasja do tworzenia czegoś nowego, czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Przy projektowaniu każdego, nawet najdrobniejszego detalu, podchodzimy do niego, od samego początku tak, jakby był on docelowo przeznaczony dla najbliższej nam osoby. Nasze produkty są różnorodne, ponieważ każdy z nas jest inny, każdy postrzega świat oraz jego piękno w indywidualny dla siebie sposób. Dzięki temu u nas nie ma miejsca na monotonię, chcemy aby wszyscy nasi Odbiorcy, znaleźli coś dla siebie.

Do każdej realizacji, używamy wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów, pochodzących od najlepszych, krajowych dostawców, tym samym wspierając rodzime firmy. Odzież produkujemy od podstaw w naszych własnych zakładach produkcyjnych w 100% w Polsce. Począwszy od półproduktów poprzez technologię wytwarzania, aż po produkt końcowy, staramy się postępować zgodnie z naszym sumieniem, czyli być przyjaźni dla naszej zielonej planety. Każdego dnia szukamy nowych rozwiązań i staramy się je wdrażać, aby stawać się jeszcze bardziej Eko.

Historia marki sięga 2012 roku, kiedy to zainspirowani modą postanowiliśmy stworzyć wyjątkowy projekt. Po latach analizowania potrzeb rynku, prac nad wyselekcjonowaniem odpowiednich materiałów, dopracowanych krojów oraz skompletowaniem parku maszynowego, jesteśmy gotowi zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców naszą ofertę. Z dumą prezentujemy odzież klasy premium, przeznaczoną dla wymagających i świadomych użytkowników.

Tworzymy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, korzystając z najnowszych technologii. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty, zanim trafią na rynek, poddajemy wcześniej skrupulatnym testom i tak powstaje coś wyjątkowego, tak powstaje odzież Proudest ®

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będziemy niezmiernie dumni i zaszczyceni, jeżeli zechcecie do nas dołączyć i stać się częścią marki Proudest ®

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium